Підтримка ініціативи Президента України відносно проведення дострокових парламентських виборів

Надрукувати

20 червня 2014 року у Національній спілці журналістів відбувся круглий стіл на тему: «Підтримка ініціативи Президента України відносно проведення дострокових парламентських виборів», організатором якого виступила міжнародна правозахисна організація «Міжнародна Ліга захисту прав громадян України»

Учасники Круглого столу обговорювали питання щодо внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно державної підтримки громадських організацій та соціального захисту керівників постійно діючих колегіальних керівних органів громадських організацій та питання незбалансованості політичних сил у Верховній Раді України. За результатами зустрічі прийнято резолюцію про підвищення статусу та ролі неурядових організацій в державі та проведення дострокових парламентських виборів.

Разом з тим, керівники громадських організацій – учасники Круглого столу підписали колективне звернення до керівництва країни про розгляд проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно державної підтримки громадських організацій та соціального захисту керівників постійно діючих колегіальних керівних органів громадських організацій».

В.В. Костицький, у числі інших, більш ніж 30 керівників громадських організацій, поставив підпис у зверненні до Верховної Ради України про необхідність проведення дострокових парламентських виборів з огляду на неузгодженість дій політичних сил у Верховній Раді України та раніше прийняті парламентом рішення, які також слугували дестабілізації політичної ситуації в країні.