Церемонія нагородження переможців та призерів VІІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» відбудеться 25 квітня 2019 року

Надрукувати

моральний

Церемонія нагородження переможців та призерів VІІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» відбудеться 25 квітня 2019 року

Молодь завжди є окрасою, надією і рушійною силою суспільства. Для тих, хто молодий тілом і душею, хто живе яскраво, повноцінно і цікаво, немає нічого недосяжного. І це ще раз продемонстрували учні та студенти – учасники  VІІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний  вчинок»,  який започатковано у 2010 році Асоціацією українських правників.

Метою конкурсу є популяризація духовних і моральних надбань, сприяння формуванню громадянської позиції, високих моральних цінностей, почуття любові до України, сказати просто: «Моральний вчинок» – конкурс, що примножує добро».

Конкурс вже восьмий рік поспіль проводиться на добровільних засадах серед шести вікових категорій: І – учні 1-4 класів, ІІ – учні 5-8 класів, ІІІ – учні 9-11 класів, IV – учні професійно-технічних навчальних закладів, студенти коледжів і технікумів, V – студенти вищих навчальних закладів, VІ – представники різних вікових груп. З 2015 року введено окрему номінацію – «Відеосюжет».

З метою більш якісного проведення у 2014-2015 навчальному році  V Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» Асоціація українських правників звернулась до обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій з проханням підтримати в регіонах поетапне проведення Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок». Пропозицію було схвалено. Такий шлях проведення Конкурсу став реальним засобом популяризації суспільно значущих справ школярів та студентів і продемонстрував результати добрих діянь дітей та молоді кожного навчального закладу усіх регіонів України.

Конкурс став яскравою формою вияву соціальної активності юних громадян України, небайдужих до морально-етичних проблем, що останнім часом загострюються у нашому суспільстві, і підтвердив, що цей масштабний і непересічний захід Всеукраїнського значення знайшов відгук у багатьох серцях, дістав широкого позитивного резонансу серед громадськості України, утверджуючи у такий спосіб моральні чесноти, що вступають у протидію шкідливим звичкам, насильству й жорстокості, релігійній та національній ворожнечі тощо.

Після розгляду творчих робіт на своєму заключному засіданні членами Журі Конкурсу було визначено переможців та дипломантів у кожній віковій категорії (список переможців додається).

Переможці та дипломанти підсумкового етапу Конкурсу будуть нагороджені Дипломами Асоціації українських правників, а керівники, які координували діяльність і підготовку їх творчих звітів, отримають Подяки.

Підсумковий етап VІІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» завершується церемонією нагородження переможців і призерів. Традиційно в рамках заходу відбудеться виставка робіт та перегляд відеосюжетів, відзначених Журі.

Урочиста церемонія нагородження переможців та дипломантів VІІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» відбудеться 25 квітня 2019 року у приміщенні Київської міської державної адміністрації.

 

Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у висвітленні даного заходу.

Акредитація ЗМІ за тел.: +38(067)-734-02-40   Новицька Наталія Борисівна; +38(093)-915-22-87   Ковпоша Ірина Анатоліїна; +38(063)-106-85-81   Суходольська Анастасія Андріївна.

Фіналісти VІІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» 25 квітня 2019 року

2019 ФІНАЛІСТИ