Вітаємо Віце-президента ВГО АУП Наливайко Ларису Романівну з присвоєнням почесного звання «Заслужений юрист України»!

Надрукувати

 

????????????????????????????????????

Указом Президента України№10/2017 від 21 січня 2017 р.  «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науковий, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації українського суспільства, багаторічну сумлінну працю Наливайко Ларису Романівну, Віце-президента АУП, Голову правління Дніпропетровської обласної організації АУП, завідувача кафедри загальноправових дисциплін Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, доктора юридичних наук, професора удостоєно почесним званням «Заслужений юрист України».

Президія та члени ВГО АУП щиро вітають Ларису Романівну з отриманням державної відзнаки! Бажаємо міцного здоров’я на довгі літа, злагоди, добра, подальших успіхів у професійній, науковій, культурно-освітній та громадській діяльності!

Для довідки: Наливайко Л.Р. почала свою трудову діяльність у 1996 р. 2011 р. і по теперішній час працює завідувачем кафедри загальноправових дисциплін ДДУВС, є членом вченої та науково-методичної рад. Активно здійснює громадську, волонтерську та правозахисну діяльність. У 2011 р. обрана Головою правління ДОО АУП. В 2015 р. обрана Віце-президентом ВГО АУП. З 2010 р. доктор юридичних наук (Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»), тема: «Державний лад України: поняття, система, гарантії», спеціальність 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень. Професор кафедри загальноправових дисциплін (2011 р.).

Лариса Романівна підготувала одноосібно та у співавторстві понад 350 наукових та навчально-методичних праць, які опубліковані як в Україні, так і поза її межами (Великобританія, Вірменія, Італія, Польща, Росія, Франція, Чехія, Білорусь, Молдова). Входить до складу редакційної колегії журналів «Науковий вісник Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ», «Придніпровський правничий часопис», «Соціологія права».

З 2011 р. є членом спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій із юридичних наук. З 2016 р. – Голова спеціалізованої вченої ради К. 08.727.04 – Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

Науковий керівник 5 захищених дисертацій. Здійснює керівництво написанням докторської та 5 кандидатських дисертаційних робіт.

Має державні нагороди, премії та ін.: Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України в номінації: «За наукові досягнення» (2007); нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України» (2007); Відзнака Міністерства внутрішніх справ України «За розвиток науки, техніки та освіти» ІІ ступеня з нагоди відзначення 15-ї річниці Дня Конституції України (2011); цінний подарунок «наручний годинник» від Голови Верховної Ради України (2012), Почесна Грамота Верховної Ради України за особливі заслуги перед Українським народом (2016).

За результатами рейтингового оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників університету Лариса Романівна неодноразово посідала І місце у конкурсі «Кращий за професією» в номінації «Кращий науковець». За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та освіти нагороджена Дипломом всеукраїнського видавничого проекту «Науково-освітній потенціал України». Переможниця обласних конкурсів «Господиня свого краю» в номінації: Жінка – працівник освіти і науки.