ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НА КРАЩЕ ПРАВНИЧЕ ВИДАННЯ

Надрукувати

dduvs_50_bigАсоціація українськи правників

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ спільно із Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація українських правників» запрошують Вас до участі у Всеукраїнському конкурсі на краще правниче видання

 

Мета конкурсу – виявлення та відзначення кращих видань, які всебічно та якісно забезпечують потреби освітнього процесу у закладах вищої освіти юридичного профілю.

 

Загальні вимоги участі у конкурсі: на конкурс можуть бути висунуті видання з правових наук, які розроблені державною мовою авторами/авторськими колективами вищих навчальних закладів та наукових установ України, опубліковані з дотриманням видавничих вимог протягом останніх п’яти календарних років до року проведення конкурсу й безпосередньо використовуються в освітньому процесі підготовки  фахівців юридичної галузі.

 

Конкурс оголошується за номінаціями: «Наукові видання», «Навчальні видання», «Навчально-методичні видання», «Довідкові видання», «Періодичні видання».

 

Порядок подання документів для участі у конкурсі та відзначення переможців.

Для участі у конкурсі необхідно до 01 квітня поточного року подати до організаційного комітету такі матеріали:

– клопотання керівника закладу вищої освіти або наукової установи із указівкою відповідної номінації;

– анотацію, у якій стисло викладено зміст праці, обґрунтовано її актуальність, новизну, оригінальність, представлено інформацію про рецензентів (1000-1500 знаків);

– відгуки у наукових виданнях, засобах масової інформації (за наявності);

– два примірники видання, висунутого на конкурс;

– відомості про автора/авторів – учасників конкурсу (ПІБ автора/авторів, місце роботи, посада, науковий ступінь, вчене звання, номер телефону, адресу ел. пошти).

За результатами розгляду організаційним комітетом подані на конкурс матеріали не повертаються.

Урочисте нагородження переможців конкурсу відбудеться                  18 квітня поточного року в рамках проведення V Міжнародного студентського саміту «Права людини в умовах сучасних глобалізаційних викликів» у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

Підсумки конкурсу будуть доведені до відома його учасників, оприлюднені на офіційних веб-сайтах університету і Асоціації українських правників.

 

Матеріали надсилаються за адресою:

Організаційний комітет Всеукраїнського конкурсу

на краще правниче видання, пр. Гагаріна, 26,

м. Дніпро, 49005.

За детальною інформацією з питань організації і проведення конкурсу звертатись:

Тел.(моб). 0963989390.

Ел. пошта: mail@dduvs.in.ua;

web: http://dduvs.in.ua/

Контактна особа: Можечук Люся Василівна