7 жовтня 2015 року, в рамках тижня права Голова Київської міської організації “Асоціація українських правників” Сердюк Наталія Аркадіївна провела екскурсію студентам до Національного військово-історичного музею України

Надрукувати

7 жовтня 2015 року, в рамках тижня права, для студентів факультету економіки і права Київського національного лінгвістичного університету було проведено екскурсію до Національного військово-історичного музею України.

З експозицмузейіями музею ознайомились студенти 1-го та 5-го курсів денної форми навч
ання під керівництвом Голови Київської міської організації “Асоціація українських правників” доцента Сердюк Наталії Аркадіївни та доцента Бабюк Алли Миколаївни.

Студенти ознайомилися з експозиціями Музею які відображають величну історію військової діяльності на теренах України. Унікальні музейні предмети кіммерійсько-скіфсько-сарматського періоду, часів Київської Русі, доби національно-визвольної боротьби XVII–XVIII ст., українських військових формувань періоду І-ї Світової війни та визвольних змагань початку XX ст. розповідають про звитягу та мужність, бойовий ратний подвиг народу при захисті рідної землі.

музей2

Відвідувачі мали можливість ознайомитися зі зразками озброєння, різноманітної військової техніки, холодної та вогнепальної зброї, колекціями нагород, військових відзнак, прапорів, одностроїв. Також у 2010 році була відкрита виставка «Збройні Сили України на варті держави», яка присвячена сучасним збройним силам та її розвитку з моменту заснування у 1991 році. Студентів зацікавила робота музею щодо виконання наукового проекту НВІМУ «Воєнна історія України» з дослідження проблем військової історії з сивої давнини до сучасного періоду у різних регіонах України.