Круглий стіл на тему: “Теоретичні та практичні аспекти реалізації екологічного, земельного, аграрного права в умовах сталого розвитку України”.

Надрукувати

Харків 02.12.16

Президент Асоціації українських правників – Василь Костицький з Головою Чернівецької обласної організації “Асоціації українських правників” – Сидор Вікторією Дмитрівною

2 грудня 2016 р. в стінах Національної академії правових наук України з ініціативи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого було організовано та проведено круглий стіл на тему: “Теоретичні та практичні аспекти реалізації екологічного, земельного, аграрного права в умовах сталого розвитку України”.

На пленарному засіданні виступив професор В.В. Костицький з доповіддю на тему “Сучасний зміст екологічної функції держави”, в якій обґрунтував необхідність перегляду складових економіко-правового механізму охорони довкілля як змістовно-організаційної складової екологічної функції держави, а також розвитку державно-суспільного партнерства з метою збереження життєвого простору людини і соціуму.

В результаті плідної роботи та активної дискусії представників різних наукових шкіл з міст Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Суми, Кривий Ріг було поставлено на порядок денний та обговорено багато актуальних питань, основним серед яких стало обґрунтування необхідності спільної розробки вченими проекту Екологічного кодексу України.